Wpisy do rodowodu „PIES REPRODUKTOR” oraz „SUKA HODOWLANA” dokonują kierownicy sekcji wyłącznie podczas dyżurów, na podstawie dostarczonych dokumentów osobiście przez właściciela lub osobę przez niego upoważnioną.

 

Kierownik Sekcji dyżur w siedzibie oddziału

Mieczysław GĄTKOWSKI
sędzia kynologiczny
grupa 1 FCI - owczarki niemieckie
pierwszy i trzeci wtorek miesiąca 19.00 - 20.00

zastępcy: Grażyna Gątkowska, Piotr Niedzielski

Jadwiga NICIEWICZ
sędzia kynologiczny

grupa 1 FCI - psy pasterskie
grupa 1 FCI - Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke,
Polski owczarek nizinny, Polski owczarek podhalański

środy 18.00 - 20.00


Karina KWIATKOWSKA

grupa 2 FCI - czarne teriery rosyjskie, dobermany, pinczery, sznaucery
ostatnia środa miesiąca 18.00 - 20.00

zastępca:  Anna Pakulska - sędzia kynologiczny
Małgorzata Bujalska - sekretarz sekcji


Krzysztof SAWICKI
asystent kynologiczny

grupa 2 FCI - molosy typu górskiego i pasterskie psy szwajcarskie
Cane Corso Italiano

wtorki 18.00 - 20.00


Laura ŚWIDERSKA
asystent kynologiczny  
grupa 2 FCI - molosy typu dogowatego
wtorki 18.00 - 20.00

Zbigniew OSTROWSKI
sędzia kynologiczny
grupa 2 FCI - rottweilery
pierwszy czwartek miesiąca 18.00 - 20.00

Małgorzata SOWIŃSKA
sędzia kynologiczny
grupa 2 FCI - dogi niemieckie
środy 18.00 - 20.00

zastępca:  Krzysztof Sawicki - asystent kynologiczny
zastępca: Magdalena Skraba - sekretarz sekcji

Anna SZYMAŃSKA-MODRZYCKA
sędzia kynologiczny
grupa 2 FCI - buldog angielski, bullmastiff, mastif angielski
pierwszy i trzeci wtorek miesiąca 18.00 - 20.00

Marek LEWANDOWSKI
sędzia kynologiczny
grupa 2 FCI - boksery
środy 19.00 - 20.00

Małgorzata LULA-FORYSIŃSKA
sędzia kynologiczny
grupa 3 FCI - teriery (z wyłączeniem typu bull)
środy 18.00 - 20.00

Anna Basta grupa 3 FCI - teriery typu bull
pierwsza i trzecia środa miesiąca 18.00 - 20.00
zastępca: Agnieszka Niewiarowska

Edyta GWARDA-GRUSZCZYŃSKA
asystent kynologiczny
grupa 4 FCI - jamniki
grupa 6 FCI - Rhodesian Ridgeback
pierwszy i trzeci czwartek miesiąca 18.00 - 20.00

Anna MACHNIAK-PISARSKA
asystent kynologiczny
grupa 5 FCI - szpice i psy pierwotne
drugi i czwarty wtorek miesiąca 18.00 - 20.00

Marian Paweł BOCIANOWSKI
sędzia kynologiczny
grupa 6 FCI - psy gończe (z wyjątkiem Rhodesian Ridgeback, Basset Hound i Beagle)
czwartki 18.00 - 20.00

Magdalena PĄSIEK
asystent kynologiczny
grupa 6 FCI - Basset Hound, Beagle
pierwszy i ostatni czwartek miesiąca 18.00 - 20.00

Marian Paweł BOCIANOWSKI
sędzia kynologiczny
grupa 7 FCI - wyżły niemieckie i setery angielskie
czwartki 18.00 - 20.00

Agata OWCZARSKA
asystent kynologiczny
grupa 7 FCI - wyżły (z wyjątkiem wyżłów niemieckich i seterów angielskich)
1 i 3 czwartek miesiąca 18.00 - 20.00

Katarzyna KSIĄŻEK
asystent kynologiczny
grupa 8 FCI - spaniele, retrievery (z wyjątkiem Golden Retriever i Labrador Retriever) i psy dowodne
pierwszy i trzeci czwartek miesiąca 18.00 - 20.00

zastępca: Piotr Ułamek - asystent kynologiczny

Piotr UŁAMEK
asystent kynologiczny
grupa 8 FCI - Golden Retriever i Labrador Retriever
pierwszy i trzeci czwartek miesiąca 18.00 - 20.00

Mariusz ZIENTALSKI
asystent kynologiczny
grupa 9 FCI - minimolosy i rasy azjatyckie
wtorki 18.00 - 20.00

zastępca:  Natalia Glubińska - asystent kynologiczny

Monika WROŃSKA
asystent kynologiczny
grupa 9 FCI - psy ozdobne i do towarzystwa (z wyjątkiem minimolosów i ras azjatyckich)
wtorki 18.00 - 20.00

zastępca:  Maciej Sowiński - asystent kynologiczny

Danuta SZWEDOWSKA grupa 9 FCI - pudle
drugi wtorek miesiąca 18.00 - 20.00

Albert-Wojciech KURKOWSKI
asystent kynologiczny

grupa 10 FCI - charty
pierwszy wtorek miesiąca 18.00 - 20.00

zastępca:  Krzysztof Nabiałczyk


Marian Paweł BOCIANOWSKI
sędzia kynologiczny

Przewodniczący Komisji ds. Szkolenia Psów Myśliwskich
pierwszy i trzeci czwartek miesiąca 18.00 - 20.00

zastępca:  Mateusz Rudziński - asystent kynologiczny
zastępca: Krzysztof Fiks - sekretarz sekcji


Natalia GLUBIŃSKA
asystent kynologiczny

Młody Prezenter
czwartki 18.00 - 20.00


   

Aktualizacja:  22.08.2019